افزونه های ssl


استفاده از پلاگین ها و افزونه های وردپرسی در فعال سازی SSL برای وبسایت، می تواند سرعت انجام کار را افزایش داده و برای این کار در این مقاله به بررسی بهترین افزونه های وردپرسی جهت فعال سازی گواهی SSL در وبسایت، اشاره خواهیم کرد. زمانی که شما یک وبسایت تازه تاسیس دارید یا از شروع فعالیت شما مدتیست گذشته، بهتر است چک لیست امنیتی و بهینه سازی وبسایت خود را مرور کنید تا موردی کم و کسر نباشد. یکی از فاکتور های مهم در این چک لیست، استفاده از گواهی SSL بر روی وبسایت است تا داده های منتقل شده بین مرورگر کاربر و سرور وبسایت، امنیت بالایی داشته باشد. به منظور انجام این فرآیند، اگر سایت شما از وردپرس استفاده می کند، می توانید به سرعت Https را با استفاده از پلاگین های رایگان روی وبسایت فعال کنید.

معرفی 7 افزونه رایگان SSL در وردپرس

افزونه‌های SSL متعددی به‌صورت رایگان در وردپرس وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • افزونه‌ رایگان Really Simple SSL

افزونه های رایگان ssl وردپرس

این افزونه رایگان SSL به شما کمک می‌کند تا با چند کلیک ساده، گواهی SSL خود را بر روی وب سایت نصب کنید و از پروتکل https بهره مند شوید. تمامی تنظیمات موردنظر توسط خودِ این افزونه و به‌صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. بنابراین با استفاده از این پلاگین، دردسرهای مربوط به تنظیمات تخصصی نصب SSL را نخواهید داشت.
راهنمای کامل این پلاگین : تنظیمات افزونه Really Simple SSL
  • افزونه‌ رایگان اس اس ال HTTPS Redirection

افزونه ssl رایگان easy https

دومین افزونه‌ای که برای نصب گواهی SSL در وردپرس قرار گرفته، HTTPS Redirection است. با استفاده از این پلاگین، این امکان را خواهید داشت تا URL هایی که از پروتکل HTTP استفاده می‌کنند، به‌صورت اتوماتیک به URL های با پروتکل HTTPS ریدایرکت شوند. به‌عبارت دیگر با استفاده از این پلاگین قادر خواهید بود تا برای کل دامنه (صفحه لندینگ اصلی وب سایت به همراه تمامیِ زیر دامین‌های آن) یک ریدایرکت خودکار ایجاد کنید.آموزش افزونه https redirection
  • افزونه‌ One Click SSL

معرفی پلاگین های رایگان ssl One Click

این پلاگین نیز یک افزونه رایگان SSL دیگر است که به شما این امکان را می‌دهد که فقط با یک کلیک، SSL را بر روی وب سایت خود فعال کنید. استفاده از این پلاگین با توجه به Wizard کاملاً ساده و البته کاربر پسندی که برای آن طراحی شده است، افراد زیادی را به استفاده از آن تشویق می‌کند. این پلاگین یک ویژگی دیگر هم دارد؛ اگر با استفاده از این پلاگین SSL خود را نصب کنید، تمامی عکس‌ها، اسکریپت‌ها و تمامی ملحقات وب سایت شما نیز از پروتکل https استفاده خواهند کرد.
  • افزونه‌  WC SSL Seal

افزونه ssl seal برای اس اس ال رایگان در ووکامرس

اگر وب سایت شما یک وب سایت فروشگاهی است، استفاده از این افزونه برای شما کاربردی خواهد بود. استفاده از این پلاگین باعث خواهد شد تا امنیت پلاگین ووکامرس که یک پلاگین جامع برای راه‌اندازی وب سایت‌های فروشگاهی است، بیشتر شود. بدیهی است که این موضوع برای کاربران، یک تجربه‌ی دلچسب از خریدشان را رقم خواهد زد.
  • افزونه‌ SSL Insecure Content Fixer

پلاگین رایگان ssl insecure برای فعال سازی گواهی اس اس ال

این افزونه سبب خواهد شد که محتوای ناامن HTTPS وب سایت شما حذف شود. بنابراین اگر از این افزونه استفاده کنید، می‌توانید مطمئن باشید که تا حد زیادی امنیت وب سایت شما تأمین خواهد شد.
  • پلاگین رایگان Force SSL

پلاگین wp force ssl برای فعال سازی رایگان اس اس ال در وردپرس

با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا ترافیک غیرایمنی را که با استفاده از پروتکل HTTP ایجاد می‌شود را به پروتکل HTTPS تغییر دهید. همچنین این پلاگین به شما این امکان را خواهد داد تا بدون هیچ کُدنویسی، تمامی ارورهای SSL وب سایت خود را اصلاح کنید.
  • افزونه‌ رایگان SSL Zen

معرفی بهترین پلاگین های رایگان برای نصب اس اس ال

با استفاده از این افزونه رایگان SSL می‌توانید این گواهی را بر روی وب سایت خود نصب کنید و البته پیکربندی وب سایت برای استفاده از پروتکل HTTPS نیز توسط این افزونه به‌صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. 

جمع‌بندی

استفاده از پروتکل HTTPS برای تمامی وب سایت‌ها، چه وب سایت‌های تجاری و چه وب سایت‌های شخصی، کاملاً لازم و ضروری است. اما برای اینکه بتوانید اطلاعات تبادل شده بین سرور و کلاینت را با استفاده از این پروتکل رمزگذاری کنید، باید از گواهی معتبر SSL استفاده کنید و آن را بر روی وب سایت خود نصب کنید. اگر وب سایت شما یک وب سایت وردپرسی باشد، افزونه‌های متعددی نیز برای انجامِ این کار طراحی شده است. در این مقاله 7 افزونه رایگان SSL را نیز به شما معرفی کردیم که با استفاده از آنها می‌توانید گواهینامه SSL و پروتکل https را بر روی وب سایت وردپرسی‌تان فعال کنید.سؤالات متداولبعد از دریافت گواهی SSL برای سایت وردپرسی چطور آن را نصب کنیم؟ برای این منظور می‌توانید از افزونه‌ رایگان SSL که 7 نمونه از این پلاگین‌ها در این مقاله بررسی کردیم، استفاده نمایید تا با چند کلیک پروتکل https را روی وبسایت خود فعال نمایید.بهترین پلاگین رایگان برای فعال کردن اس اس ال روی وبسایت کدام است؟تمامی این 7 پلاگین معرفی شده از نظر عملکرد، وضعیت مشابهی دارند اما طبق نظر سنجی های منتشر شده در سایت وردپرس، پلاگین really simple ssl محبوبیت بیشتری دارد.
آموزش افزونه https redirection
بازدید 0

آموزش افزونه HTTPS Redirection

زمانی که از گواهی SSL استفاده کرده و آدرس URL وب سایت خود را به HTTPS تغییر می‌دهید، باید یک ریدایرکت انجام دهید. ریدایرکت به معنی هدایت موتورهای جستجو و به دنبال آن کاربران، به صفحات دارای آدرس URL جدید است. انتقال URL از HTTP به HTTPS با استفاده از روش‌های متنوعی امکانپذیر [...]زمانی که از گواهی SSL استفاده کرده و آدرس URL وب سایت خود را به HTTPS تغییر می‌دهید، باید یک ریدایرکت انجام دهید. ریدایرکت به معنی هدایت موتورهای جستجو و به دنبال آن کاربران، به صفحات دارای آدرس URL جدید است. انتقال URL از HTTP به HTTPS با استفاده از روش‌های متنوعی امکانپذیر [...]
ادامه مطلب
آموزش افزونه Redirection وردپرس
بازدید 0

آموزش افزونه Redirection

افزونه Redirection محبوب‌ترین افزونه ریدایرکت برای وردپرس است. با استفاده از این افزونه شما می‌توانید به‌راحتی 301 ریدایرکت را مدیریت کنید، خطاهای 404 را پیگیری کنید و به‌طورکلی هرگونه ضعف و سستی که ممکن است وب‌سایت شما داشته باشد را مرتب کنید. در واقع افزونه Redirection [...]افزونه Redirection محبوب‌ترین افزونه ریدایرکت برای وردپرس است. با استفاده از این افزونه شما می‌توانید به‌راحتی 301 ریدایرکت را مدیریت کنید، خطاهای 404 را پیگیری کنید و به‌طورکلی هرگونه ضعف و سستی که ممکن است وب‌سایت شما داشته باشد را مرتب کنید. در واقع افزونه Redirection [...]
ادامه مطلب
تنظیمات پلاگین REALLY SIMPLE SSL برای فعال سازی گواهی اس اس ال در وردپرس
بازدید 0

آموزش افزونه Really Simple SSL در وردپرس

برای اینکه اطلاعات بینِ کلاینت و سرور سایت وردپرسی شما با امنیت بالا منتقل شود، باید از پروتکل HTTPS استفاده نمایید و برای اینکه وب سایت شما از این پروتکل استفاده کند، باید یک گواهی SSL بر روی وب سایت خود نصب کنید. برای این منظور می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید که [...]برای اینکه اطلاعات بینِ کلاینت و سرور سایت وردپرسی شما با امنیت بالا منتقل شود، باید از پروتکل HTTPS استفاده نمایید و برای اینکه وب سایت شما از این پروتکل استفاده کند، باید یک گواهی SSL بر روی وب سایت خود نصب کنید. برای این منظور می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید که [...]
ادامه مطلب
افزونه های رایگان ssl برای وردپرس
بازدید 0

افزونه های رایگان SSL در وردپرس

استفاده از پلاگین ها و افزونه های وردپرسی در فعال سازی SSL برای وبسایت، می تواند سرعت انجام کار را افزایش داده و برای این کار در این مقاله به بررسی بهترین افزونه های وردپرسی جهت فعال سازی گواهی SSL در وبسایت، اشاره خواهیم کرد. زمانی که شما یک وبسایت تازه تاسیس دارید یا از [...]استفاده از پلاگین ها و افزونه های وردپرسی در فعال سازی SSL برای وبسایت، می تواند سرعت انجام کار را افزایش داده و برای این کار در این مقاله به بررسی بهترین افزونه های وردپرسی جهت فعال سازی گواهی SSL در وبسایت، اشاره خواهیم کرد. زمانی که شما یک وبسایت تازه تاسیس دارید یا از [...]
ادامه مطلب